Servisní technik - elektrikář

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

servisní a montážní činnost bazénů, zastřešení a vířivých van u zákazníka
montáž nových výrobků včetně jejich zapojení
údržba bazénů včetně bazénové technologie
technické poradenství

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem,
možnost profesního a osobního růstu,
práci plnou výzev,
neformální prostředí a přátelský kolektiv,
atraktivní mzdové ohodnocení,
širokou škálu firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Bazény, dovoz, montáž

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

řidičský průkaz skupiny B, skupina C a E výhodou
zodpovědnost a spolehlivost
samostatnost
schopnost rychle se učit novým věcem
časovou flexibilitu
vzdělání v oboru elektro – výhodou
platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 min. §6 – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3640799  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 27 000 Kč/měsíc