Kuchař/ka - Svojanov

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Svojanov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 25 000 Kč/měsíc140 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava teplých pokrmů, včetně příloh a polévek
Spolupráce při plánování a tvorbě jídelního lístku
Komunikace s vedením
Zodpovědnost za vydané pokrmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní a pravidelnou práci, smlouvu na DPČ s možností HPP po zaučení, zajímavé platové ohodnocení, jednosměnný provoz (8 hodin denně) s příplatky za práci o víkendech, o svátcích a za přesčasy.
Stabilní zázemí
Přátelský kolektiv a přístup
Hodinová mzda 140 Kč.
Možnost záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

rodinný penzion

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe nebo vzdělání v oboru kuchař je výhodou, nikoliv však podmínkou.
Spolehlivost, pracovitost a chtít se učit novým věcem je pro nás to nejdůležitější.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3657952  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22 000 - 25 000 Kč/měsíc140 Kč/hod