CAD Konstruktér (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Schärding, Österreich
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
€ 36.400 - € 49.000 brutto ročně + přesčasy a příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice
• Tvorba CAD výkresů
• Jste zodpovědní za návrh a konstrukci komponentů pro výstavní stánky - převážně dřevo.
• Kontrola požadavků na materiál a provedení objednávek.
• Vytvoření seznamů dílů / seznamů materiálů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příjemné pracovní prostředí
• Mezinárodní tým

Informace o náboru

Prosím o poslání životopisu v německém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Našim zákazníkem je přední průmyslová společnost v regionu a po celém Německu.
Průkopnická společnost, která má mezinárodní účast a bude v budoucnu dobývat budoucí globální trhy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• Dokončené vzdělání technického konstruktéra, technika (dřevařství, strojírenství apod.) je ideálním základním předpokladem.
• Můžete předložit víceleté zkušenosti, ideálně ve veletrhu nebo v interiéru.
• Dobrá znalost v zacházení s aplikacemi Autodesk CAD (2D a 3D).
• Velmi dobré znalosti anglického jazyka.
• Řidičský průkaz a auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura na zprostředkování práce v Rakousku. Naše služby pro kandidáty jsou bezplatné. Hledáme uchazeče, kteří mají zájem se přestěhovat do Rakouska. Pomůžeme Vám s přestěhováním a hledáním ubytování.
ID: 2731400  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 36.400 - € 49.000 brutto ročně + přesčasy a příplatky