CNC specialista

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně hledáme pro našeho klienta vhodné kandidáty na pozici CNC specialisty. Jedná se o strojní společnost na velmi pokročilé úrovni, která pracuje na špičkových strojích. Máte zájem si prohloubit své znalosti ve strojním oboru? Chcete se v kariéře posunout dál a naučit se něco nového z oblasti technologií, logistiky a plánování? Máme pro Vás ojedinělou nabídku.

Jaká bude náplň práce?
Budete se účastnit nových projektů v oblasti zakázkové či malosériové výroby
Hlavním úkolem bude seřízení a obsluha strojů
Získáte možnost proniknout hlouběji do oblasti údržby
Budete zodpovídat za kvalitu a můžete ovlivnit technologické procesy v celé výrobě
Pokud nemáte praktické zkušenosti - rádi Vás všechno naučíme
Vychováváme specialisty - rádi Vás naučíme na více typů strojního vybavení

Co od Vás očekáváme?
vzdělání technického směru je výhodou
ochota učit se nových technologiím
ochota pracovat v 2 směnném provoze po-pá
orientace v technické dokumentaci
znalost měřících nástrojů
zájem o strojní oblast

Co od nás na oplátku dostanete?
lokalita - velmi dobrá dostupnost jak z Ostravy, tak z FM
motivující platové ohodnocení
práce v kolektivu specialistů
stravenky
propracovaný odměňovací systém / bonusů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
V případě, že se neozveme do 20 dní, dali jsme přednost jinému kandidátovi, ale velmi rádi Vás oslovíme s jinou nabídkou v budoucnu.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost působící ve strojním průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2769679  Dátum zverejnenia: 17.10.2016