Manažer/ka kvality

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení procesu udržování a rozvoje systému kvality dle norem ISO/TS 16949 a požadavků zákazníků
- Plánování a zajištění provádění pravidelných auditů dle požadavků ISO/TS 16949 a požadavků zákazníků
- Tvorba interních směrnic pro činnost oddělení kvality a zajištění jejich dodržování
- Spolupráce se zákazníky a partnery z oddělení kvality v oblasti stanovení kvalitativních požadavků
- Odpovědnost plynoucí z pozice zmocněnce pro jakost
- Odpovědnosti plynoucí z pozice představitele zákazníka (zjišťování požadavků zákazníků a jejich aplikace ve společnosti)
- - Řízení procesu systému kvality, provádění externích a interních auditů, řízení a koordinace činností oddělení kvality, zastavení vadných výrobků a strojů/zařízení nezajišťující výrobu kvalitních výrobků, zastupování společnosti při jednání se zákazníky v rámci svěřené oblasti
- - Vedení týmu oddělení (9 přímo podřízených): Zákaznický servis, Plánovač kvality 3x, Vedoucí laboratoře, Technik kvality 4x

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

V případě Vašeho zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis, popřípadě mě kontaktujte na uvedeném telefonním čísle.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Min. 5 let praxe na obdobné pozici (manažerské dovednosti)
- Znalost norem ISO TS 16949
- Školení Manažer jakosti a Auditor dle VDA 6.3, ISO TS 16949
- Znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
- Proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- Výborné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- Pokročilá znalost práce na PC (ERP systémy, MS Excel, Word, Outlook)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2794398  Dátum zverejnenia: 2.11.2016