Seřizovač strojů – Hlučínsko a Opavsko – až 140 Kč/hod.

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do stabilní prosperující firmy hledáme zaměstnance na pozici seřizovače karusel, CNC karusel, frézař, soustružník.
Pokud se zajímáte o tuto oblast a máte zkušenosti se seřizováním - napište!

Nabízíme:
- možnost profesního růstu
- motivující finanční ohodnocení dle zkušeností – až 140 Kč/hod.
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- příjemné a hezké pracovní prostředí (nová hala)
- od počátku práce pod kmenem společnosti
- Osobní jednání – rodinná atmosféra firmy
- Kusová výroba
- 3směnný provoz

Náplň práce:
- práce s CNC, frézou případně soustruhem
- Kusová výroba – ideálně praxe z výroby
- běžná údržba příslušného vybavení, seřízení strojů, obrábění kovů
- průběžné zapisování dat do systému + vyhotovení měřících protokolů
- čtení technické dokumentace – nutná výborná znalost!

Požadujeme:
- SŠ technického směru nebo vyučení s praxí v oboru
- praxi na obdobné pozici
- spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem
- Znalost čtení technické dokumentace

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: [email protected]

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jednička na trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2794818  Dátum zverejnenia: 2.11.2016