Hlavní účetní

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletní zastřešení a odpovědnost za vedení a zpracování účetnictví společnosti
- odpovědnost za účtování a věcnou kontrolu účetních dokladů, za zpracování DPH a všech daní společnosti
- zodpovědnost za finanční aktivity společnosti
- závěrkové práce měsíční a roční
- příprava reportů a výstupu z účetnictví pro vedení společnosti
- plánování, navrhování, zkvalitňování a kontrolování interních finančních procesů
- provádění kontroly cash-flow
- podílení se spolu s vedením společnosti na strategických rozhodnutích, vývoji obchodních aktivit a zisku
- udržování výborných profesionálních vztahů s bankami, auditory a dalšími obchodními partnery společnosti
- monitoring vzniklých nákladů a kontrola jejich toku
- interní komunikace, komunikace s klienty
- zodpovědnost za finanční, účetní operace a závazky společnosti
- realizace ekonomické a finanční strategie společnosti
- platební styk společnosti
- vedení kolektivu podřízených

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí české stabilní společnosti
- příspěvek na stravenky (100Kč)
- příspěvek na penzijní připojištění (300 Kč)
- až 25 dní dovolené
- mobilní telefon
- příspěvek na dovolenou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost daňové legislativy
- kompletní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů
- zkušenost s vedením menšího kolektivu
- znalost páce na PC – ochota učit se novým věcem, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- znalost anglického jazyka
- nástup dle dohody
- nástupní plat dohodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2806631  Dátum zverejnenia: 12.12.2016