Svářeč – Ostrava – až 25 000 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč - 25000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma zabývající se výrobou brzdových destiček hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

NABÍZÍME:
• platové ohodnocení dle praxe a zkušeností (20 000 Kč – 25 000 Kč),
• závodní stravování za 25 Kč,
• příspěvek na penzijní či životní pojištění,
• zaměstnání v kmenovém stavu,
• práci ve stabilní mezinárodní společnosti,
• 5 týdnů dovolené.
• práce na HPP ve 3 směnném provozu.

NÁPLŇ PRÁCE:
• příprava a čištění materiálu,
• provádění svařovacích prací,
• svařování metodou MAG, TIG/WIG,
• kontrola provedené práce, vyrovnání a úprava sváru,
• údržba nástrojů a svařovacích strojů.

POŽADUJEME:
• výuční list v technickém oboru,
• praxe na podobné pozici min. 5 let,
• výborná znalost čtení výkresové dokumentace,
• praxe ve svařování metodou 135,
• zkušenosti s obsluhou a programováním robotu – výhodou,
• oprávnění ke svařování ZK 135 + EN ISO 9606 - 1 pro metodu 135,
• oprávnění ke svařování ZK (EN) 141, 311 – výhodou,
• manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected], tel.: 739 580 634.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3153487  Dátum zverejnenia: 7.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč - 25000 Kč