Pracovník výroby - Velké Meziříčí, až 26.000,-nástup pod firmu

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Velké Meziříčí, Okres Jihlava, Okres Třebíč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš zaměstnanec bude obsluhovat zařízení na výrobu. Vše Vás pečlivě naučíme, nejsou nutné žádné dřívější zkušenosti.

O náplni práce se příjďte přesvědčit osobně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Všem zaměstnancům nabízíme motivující mzdové ohodnocení 19.000 až 26.000,- podle praxe (postupné zaučení na nejvyšší mzdu).
Pro Váš odpočinek budete mít 25 dnů dovolené.
Dotované závodní stravování od 32,-.
Zdarma občerstvení na pracovišti.
Příspěvek 500 ,- na životní pojištění.
Zvýhodněné produkty NN pojišťovny a Direct pojišťovny (pojištění vozidel, cestovní pojištění a pojištění majetku).
Možnost očkování proti chřipce zcela zdarma.
Budete plnohodnotný člen našeho týmu na hlavní pracovní poměr ve kmenu společnosti.

Informace o náboru

Zaujala Vás pozice? Zašlete Váš životopis a domluvíme se na osobní schůzce přímo na pracovišti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výroba.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme manuálně zručné pracovníky, kteří mají zájem si vydělat v rámci nepřetržitého provozu (rozvržení pracovní doby vždy na měsíc dopředu).

Máte průkaz na VZV nebo ZZ? Dokážeme Vás zaměstnat i na jiné pozice!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3308043  Dátum zverejnenia: 12.2.2018