Strojírenský dělník/dělnice, mzda 18 - 22.000,- Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Týniště nad Orlicí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Jednoduchá montáž klíčů do automobilu
- Drobná práce na hale - práce v sedě
- Práce vhodná pro muže i ženy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Čisté a moderní pracovní prostředí
- možný měsíční výdělek 18.000,- 20.000,- Kč
- Nadstandartní příplatky za noční a odpolední směny
- volné soboty a neděle
- 4 + 1 týden dovolené navíc
- Dotované stravování v areálu společnosti - oběd v ceně - 28,- Kč
- 3 směnný provoz (6-14 hod, 14-22 hod, 22-6)
- Stravenky v hodnotě 80,- Kč za noční a víkendy
- Svozové autobusy z Rychnova a Solnice.
- Zajištěný odvoz zaměstnanců z odpoledních směn při špatném spojení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Pracujte pro jednoho z největších výrobců zámků v Čr

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Kompletace zámků

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Manuální zručnost
- Dobrý zrak
- Ochota pracovat v třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3317258  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 22000