Skladník do kmenového stavu (Pardubice)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 700 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce ve skladu tlumičů do automobilů
- příjem, evidence a výdej materiálu
- zpracování administrativy
- v případě zkušeností možnost práce na VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzdu od 19 700 Kč
- odměna za doporučení nového zaměstnance až 20 000 Kč
- proplácíme příplatky za noční směnu, přesčasy, svátky + 500 Kč (bonus za extra směnu)
- pro uchazeče, kteří dojíždí je tu příspěvek na dopravu až 3 225 Kč (dle najetých kilometrů)
- práci na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu
- stravenky
- 5 týdnů dovolené po 1 roce
- možnost parkování přímo u areálu firmy
- po odpracovaném roce na Vás čeká příspěvek na penzijní připojištění
- proplácíme příplatky za noční směnu, přesčasy, svátky + bonus za extra směnu
- zvýhodněné volání Vodafone po 1 roce

Informace o náboru

Baví Vás práce ve skladu? Hledáme Skladníky do kmenového stavu se zkušeností s řízením VZV.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta hledáme nové pracovníky na pozici Skladníka do Pardubic.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- průkaz VZV výhodou nikoliv podmínkou
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- dobrý zdravotní stav
- zkušenosti s řízením VZV
- v případě propadlého VZV průkazu obnovíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3341501  Dátum zverejnenia: 22.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19 700 Kč