Operátor výroby – tří směnný provoz, ubytování zdarma

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 28 000 Kč/měsíc21-28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve výrobě hadic do automobilů předních světových značek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající platové ohodnocení + osobní ohodnocení začínající 5 Kč/hod + výkonnostní a osobní ohodnocení 20 Kč/hod
* docházkový bonus 2000 korun NEBO ubytování zdarma
* závodní stravování
* drogistické poukázky
* možnost přestupu pod kmen
* zálohy po pěti odpracovaných dnech
* možnost napracovat si směnu
* místo výkonu práce v Rokycanech

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala a nevadí Vám 3 směnný provoz PO - PÁ, volejte na tel číslo +420 724 611 623, piště na email [email protected] či přijďte osobně na naši rokycanskou pobočku v areále společnosti Hutchinson (Klostermannova 995). Těšíme se na budoucí spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zaměřenost na práci a docházku
* skvělý zdravotní stav
* ochota pracovat v třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3343052  Dátum zverejnenia: 9.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21 000 - 28 000 Kč/měsíc21-28000