Pomocní pracovník v automotive v Praze

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha strojů přípravy polotovarů
• obsluha konfekční strojů na kompletaci surových plášťů
• obsluha lisů - dokončení pneumatiky
• kontrola kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce na hlavní pracovní poměr
• mzda 21.600 Kč, celkem měsíčně až 25.500 Kč včetně všech příplatků bez stabilizačních prémií
• stabilizační prémie: 2x ročně po 8.000 Kč (červen a prosinec)
• příplatky za odpolední 15 Kč/ hod, noční 20 Kč/ hod, víkend 43 Kč/ hod
průměr 1.900 Kč měsíčně
• příplatek za ztížené pracovní prostředí dle seznamu pracovišť 3,5 Kč/ hod nebo 7,81 Kč/hod
• příspěvek na dopravu 500 Kč měsíčně
• fyzicky náročnou práci vhodnou spíš pro muže
• po roce příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíčně
• příspěvek 2x1000 Kč na sportovní a kulturní činnost
• dotované stravování 30-40 Kč za hlavní jídlo
• třísměnný provoz 37,5 h/týden
• nadstandartní dovolená 5 týdnů
• pracovní oděv a obuv od zaměstnavatele
• možnost kariérního růstu
• možnost ubytování nebo příspěvek na ubytování pro mimopražské zaměstnance
• velmi dobrá dostupnost MHD – tramvaj, bus, 10 minut metro A - Skalka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta hledáme nové kolegy na rozšíření pracovního týmu. Když hledáte zajímavou práci ve výrobě s možností kariérního růstu, neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3351388  Dátum zverejnenia: 3.4.2018