Strojní kontrolor kvality

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Technická kontrola vyrobených dílů dle technické dokumentace – vstupní i mezioperační kontrola materiálu
- Vedení záznamů o kontrolách
- Kontrola a přehled o aktuálním stavu zakázek na dílně
- Kontrola dodávek materiálů od dodavatelů
- Odpovědnost za používaná měřidla
- Vyřizování reklamací od zákazníků/dodavatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní a perspektivní zaměstnání na jednu směnu
- Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
- 13. plat
- Roční prémie formou Unišeku (6000,-Kč)
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na stravování
- Vzdělávací programy a výuka cizích jazyků

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na [email protected], nebo volejte na tel. 721 260 396.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání strojního směru
- Praxe v kontrole kvality vítána
- Znalost NJ nebo AJ výhodou
- Znalost práce s technickou dokumentací, především čtení výkresové dokumentace
- Schopnost měření výrobků
- Zkušenosti s 3D měřením výhodou
- Znalost norem pro výrobu ocelových konstrukcí výhodou
- Znalost vizuální kontroly svarů výhodou
- Znalost práce na PC
- Řidičské oprávnění typu B
- Vhodné i pro absolventy s praxí při studiu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3385026  Dátum zverejnenia: 7.11.2018