Brigáda v likérce je to pravé! Bez nutnosti chodit pravidelně ( Dělník/ce )

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED či DOHODOU
Mzdové podmínky (brutto)
90-118 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vázání provázku, skládání kartonů, vkládání lahví do krabiček
* skládání plných kartonů na paletu
* kompletace dárkových balení
* vylévání alkoholu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu: Plzeň – Božkov
* výbornou dopravní dostupnost - MHD
* práce na všední dny a víkendy (6.00-14.00;14.00-22.00, 22:00 - 6:00)
* mzda až 118 Kč/hod. (fixní mzda 90Kč/hod. + příplatek za práci se stroji 10Kč/hod. + noční příplatek 18 Kč/hod.)
* práci vhodnou pro aktivní důchodce, studenty, maminky na MD ...

Informace o náboru

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na [email protected] nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

* fyzická zdatnost
* trpělivost, pečlivost, spolehlivost
* zodpovědnost, 100% docházka
* PLNOLETOST A ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ!!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3477625  Dátum zverejnenia: 24.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 90-118 Kč/hod.