Skladník v pivovaru? Proč ne?! Možnost zajistit ubytování

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň 3, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED či CO NEJDŘÍVE
Mzdové podmínky (brutto)
22000-25000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za správnost dokladů, příjmů, výdejů a dodacích listů
* inventury fyzického a účetního stavu zásob
* běžná údržba VZV
* všechny úkony spojené s manipulací zboží, převážně pomocí VZV - skladování, manipulace a výdej materiálů, surovin

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástup možný IHNED či co NEJDŘÍVE
* průměrnou měsíční mzdu cca 25 000 Kč (fixní mzda 137-140Kč/hod., +příplatek za odpolední směnu 6Kč/hod. + výkonnostní bonus 10% + příplatky dle zákoníku práce)
* možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
* 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
* BONUSOVÉ PIVO (pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolické ceny, volné vstupy na prohlídky pivovarů)
* dotované stravování přímo v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
* nápoje na pracovišti zdarma
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
* možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích
Nástup možný ihned případně dle dohody

Informace o náboru

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na [email protected] nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

* platný průkaz řidiče VZV W1 podmínkou (oprávnění W2 je velkou výhodou)
* řidičský průkaz sk. B podmínkou (ŘP sk. T nebo C je výhodou)
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* znalost práce se čtečkou/skenerem výhodou

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máte zkušenosti na pozici skladníka? Nevadí Vám 3směnný provoz? Máte řidičské oprávnění skup. B?
A k tomu Všemu chcete pracovat v pivovaru?
Tak čtěte dále....

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3487300  Dátum zverejnenia: 7.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000-25000 Kč