Strojník ve výrobě mzda 35tis.Kč kmenový stav

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Heřmanova Huť, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED či DOHODOU
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* obsluha daného stroje, menší zásahy do chodu stroje, oprava drobných závad
* ve spolupráci s vrchním strojníkem kontrola kvalitu výroby a odstraňování vad výrobků
* plnění úkolů zadané nadřízeným – vrchním strojníkem
* úklid na svém pracovišti
* záznamy o chodu stroje v průběhu směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: HEŘMANOVA HUŤ
* průměrná mzda 35tis.Kč
* nepřetržitý provoz (2ranní/2odpolední/2noční)
* nástup do KMENOVÉHO STAVU
* práce ve stabilní společnosti RODINNÉHO CHARAKTERU
* stabilní dlouhodobé zaměstnání
* PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU
* STRAVENKY v hodnotě 80Kč
* dovolená 25dní
* dobrý kolektiv

Informace o náboru

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na [email protected] nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

* dokončené základní vzdělání
* loajalitu, samostatnost, vstřícnost, spolehlivost
* manuální zručnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste manuálně zručný? Nevadí Vám směnný provoz? Hledáte zaměstnání, kde budete náležitě ohodnocen? Chcete dostávat PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU, STRAVENKY a nastoupit přímo DO KMENOVÉHO STAVU?
Že nemáte zkušenost, nevadí …. Hledáme pracovníky do sklárny na pozici Strojníka s průměrnou mzdou 35.000 Kč.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3491556  Dátum zverejnenia: 13.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč