Praha západ – HPP – skladník s VZV v silné společnosti

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hostivice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vykládání, nakládání kamionů
• Naskladňování zboží dle dokumentace
• Chystání zakázek dle dokumentace
• Práce se scannerem, etiketování
• Vedení skladové evidence

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní zaměstnání na HPP
• Volné víkendy – práce pouze na ranní a odpolední směnu
• Fixní měsíční mzdu ve výši 18.000,. Kč + až 5.000,- Kč pohyblivá složka vyplácena na základě zhodnocení nadřízeného
• Stravenky v hodnotě 100 korun, které plně hradí zaměstnavatel

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnosti zabývající se spedicí, hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici skladníka / skladnice. Hledáte stabilní různorodou práci na HPP? V tom případě nás neváhejte kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Plnoletost
• Platný průkaz na VZV
• Manuální zručnost
• Praxe ve skladu výhodou
• Ochotu pracovat na ranní a odpolední směnu (06:00 – 14:15, 13:45 – 22:00)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3525490  Dátum zverejnenia: 26.10.2018