Pracovník výroby - Kroměříž

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Kroměříž, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Práce ve výrobě Kroměříž

Požadujeme
- dobrý zrak (případně brýle s sebou)
- pečlivost
- předchozí zkušenosti ve výrobě, montáži vítány
- výborná dopravní dostupnost

Nabízíme
- motivující mzdové ohodnocení , od 19.000,- + příplatky
- bonusy až 3000,- (osobní ohodnocení, výkonnostní prémie, zastupování)
- roční bonusy až 8000,-Kč
- odpolední směna příplatek 3,-Kč/hod + ostatní dle zákoníku práce
- nástup ihned
- možnost karierního postupu
- nezávazná prohlídka společnosti
- dotované stravování
- práce ve stabilní firmě - automotive průmysl
- 20 dnů dovolené
- práce v tichém a čistém prostředí
Pracovní náplň
- hledáme šikovné kontolory/ky na kontrolu hotových výrobků, montáž (jednoduché skládání) nebo pracovníky na obsluhu strojů.

- možnost výběru směn :
-práce na 3 směnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6) od pondělí do pátku
nebo
nepřetržitý provoz, podle směnného kalendáře

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3610771  Dátum zverejnenia: 28.2.2019