Material planner - až 45.000 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Bor u Tachova, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za vyřizování objednávek materiálu pro výrobu
- Plánování a optimalizace materiálových toků
- Komunikace s dodavateli
- Objednávání přepravy
- Kontrola došlého materiálu
- Komunikace napříč společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Uplatnění ve stabilní prosperující společnosti
- Velmi dobré platové finanční ohodnocení
- 13. plat (rozdělen na odměnu za docházku a za hospodářský výsledek)
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce)
- Unišeky (1500 ročně)
- Odměny za odpracované roky, odměny k životnímu jubileu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní výrobní automotive společnost se sídlem na Tachovsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v logistice/nákupu ve výrobní společnosti nutností
- Pokročilá znalost AJ podmínkou
- Zkušenosti v automotive výhodou
- Znalost práce v MS Office (zejména MS Excel), SAP výhodou
- Dobré organizační a komunikační schopnosti
- Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3615084  Dátum zverejnenia: 25.3.2019