Skladník s VZV - nepřetržitý provoz - nástup ihned

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění všech procesů skladování
- Zajištění zásobování výrobních linek materiálem
- Vykládky materiálů a nakládky hotových dílů
- Rozvoz materiálů pro pracoviště
- Veškerá manipulace s materiálem ve výrobě
- Věcná a pravidelná kontrola skladovaného materiálu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Kmenové zaměstnání
- Dovolená 5 týdnů
- Stravenky v hodnotě 80,- Kč
- Příspěvek na dopravu 1000,- Kč
- Nadstandardní příplatky za směnnost
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost profesního rozvoje
- Možnost být u rozjezdu nové výroby a zavádění nových technologií do výroby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

výroba, doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici min. 1-2 roky
- Průkaz řízení VZV
- Uživatelská znalost PC
- Znalost skladového hospodářství
- Manuální zručnost
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod směny - krátký/dlouhý týden)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3640497  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 000 - 28 000 Kč/měsíc