Skladník v pivovaru? Proč ne?! Možnost zajistit ubytování

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zodpovědnost za správnost dokladů, příjmů, výdejů a dodacích listů
inventury fyzického a účetního stavu zásob
běžná údržba VZV
všechny úkony spojené s manipulací zboží, převážně pomocí VZV - skladování, manipulace a výdej materiálů, surovin

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástup možný IHNED či co NEJDŘÍVE
průměrnou měsíční mzdu cca 28 000 Kč (nástupní mzda 24.000Kč + příplatky za směny + čtvrtletní bonus 10%)
stravenky v hodnotě 35 Kč
3-směnný provoz (víkendy volné)
zázemí stabilní společnosti
5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
BONUSOVÉ PIVO (pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolické ceny, volné vstupy na prohlídky pivovarů)
dotované stravování přímo v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
nápoje na pracovišti zdarma
dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Máte zkušenosti na pozici skladníka? Nevadí Vám 3směnný provoz? Máte řidičské oprávnění skup. B?
A k tomu Všemu chcete pracovat v pivovaru?
Tak čtěte dále....

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

platný průkaz řidiče VZV W1 podmínkou (oprávnění W2 je velkou výhodou)
řidičský průkaz sk. B podmínkou (ŘP sk. T nebo C je výhodou)
ochotu pracovat ve směnném provozu
znalost práce se čtečkou/skenerem výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3652839  Dátum zverejnenia: 26.4.2019