Operátor výroby ve 2 nebo 3 směnném provoze

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce u výrobní linky (kompletace, balení, etiketování)
- obsluha strojů (po zaučení)
- kontrola kvality
- práce dle pokynů nadřízeného a potřeb výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nenáročnou práci v čistém a klidném prostředí v moderní výrobní hale převážně v sedě
- mzda až 22 000 Kč s navyšováním mzdy v průběhu spolupráce
- ranní (6-14) a odpolední směny (14-21:50) pro zájemce i noční směny (22-6)
- práce převážně v sedě
- nezávazná prohlídka výroby před nástupem
- nenáročná práce ve výrobě (nejedná se o pásovou výrobu)
- místo výkonu práce Brno Slatina (CTPark) - výborná dopravní dostupnost!
- dotované závodní stravování
- možnost kariérního růstu
- 5 týdnu dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nástup dohodou
- aktivní přístup k zaškolení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3652892  Dátum zverejnenia: 26.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 23 000 Kč/měsíc