Data Specialist Senior - Business Inteligence (BI)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete využít svůj přirozený potenciál pro práci s daty a uplatnit Vaše analytické schopnosti?
Pohybovat se v mezinárodním prostředí a být součástí party dobře naladěných lidí?
Mít 28 dní volna, multisportkartu, flexibilní pracovní dobu a další skvělé benefity?
Výborně, pak Vás pozice DATA SPECIALIST SENIOR - Business Inteligence (BI) bude určitě zajímat! :-)

Na této pozici budete:
- spolupracovat s kolegy v rámci týmu Business Inteligence (BI) na vývoji infrastruktury pro reporting
- zpracovávat a analyzovat velký objem dat
- využívat analýzy pro obchodní plánování a rozhodování
- mít zodpovědnost za řízení a rozvoj jedné části reportingu
- reportovat manažerovi do UK

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- možnost kariérního růstu
- 28 dní volna
- multisport kartu
- flexibilní pracovní dobu
- roční bonusy
- příspěvek na stravování
- relax zónu a venkovní terasu pro chvíle odpočinku
a další super benefity

Místo výkonu práce: BRNO

Informace o náboru

Oslovila Vás tato pracovní nabídka? V tom případě mi neváhejte zaslat Vaše CV v anglickém (případně i českém) jazyce na email alzbeta.cerna"zavináč"adecco.com nebo mě můžete kontaktovat na tel. čísle +420 727 974 336.

Jestli ode mě do 3 týdnů neobdržíte žádnou odpověď, znamená to, že byla dána přednost jiným kandidátům.
Děkuji za pochopení.
Alžběta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Mezinárodní společnost sídlící v Brně

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro nás důležité, abyste měl/a:
- vysokoškolské vzdělání
- angličtinu na pokročilé úrovni (min. C1)
- dobrou znalost SQL
- pokročilou znalost MS Office
- zkušenost s PowerBI preferována
- znalost Pythonu je výhodou
- zkušenost se SAP výhodou
- analytické myšlení
- schopnost porozumět obchodním požadavkům
- týmovost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3719711  Dátum zverejnenia: 18.7.2019