PLC programátor

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- programování, sběr dat, vyhodnocení poruch. Jedná se o jednoúčelové stroje s řídícím systémem Mitsubishi a Simatic, které komunikují pomocí OPC platformy
- podpora výroby např. integrace nově vyráběných typů výrobků, implementace dodatečných požadavků zákazníků (přidávání senzorů, programování dodatečných kontrol atd.)
- v rámci podpory vývoje procesů se budete podílet na návrhu a standardizaci typů el. komponentů, návrhu ovládacích prvků strojů a obrazovek řídících panelů
- spolupráce s dodavateli strojů při specifikaci a výrobě nových zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

POŽADUJEME:
- SŠ/ VŠ vzdělání v oblasti elektro
- praxe v oblasti PLC programování
- dobrá znalost AJ nebo NJ
- schopnost analyzovat a nacházet řešení problémů

NABÍZÍME:
- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
- perspektivu dalšího osobního rozvoje
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké výhody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3726693  Dátum zverejnenia: 29.7.2019