Sales Manager pro Německy mluvící země

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 80 000 Kč/měsícfixní mzda + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte vyslyšet potřeby klienta a navrhnout mu řešení šité na míru?
Bravurně ovládáte německý jazyk?
Máte dynamického a inovativní ducha?

Výborně, pak Vás jistě zaujme pozice SALES MANAGER pro NĚMECKY MLUVÍCÍ ZEMĚ!

Na této pozici budete:
- komunikovat se stávajícími zákazníky, zjišťovat jejich potřeby a budovat dobře fungující vztahy
- aktivně vyhledávat příležitosti pro nový business, oslovování nových klientů/značek
- vést a koordinovat projekty pro české i mezinárodní klienty
- spoluprácovat s grafiky, designéry, konstruktéry na zadání od klienta
- vypracovávat roční plánování a vytvářet strategické cíle
- domlouvat podmínky s klientem, utvářet cenu
- občasně cestovat do zahraničí za účelem budování vztahů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
- motivační platové ohodnocení + bonusy za dosažené výsledky
- péče o významné klienty a celosvětové značky
- profesionální zaškolení a následně vysoká míra samostatnosti
- 25 dnů volna (po 5 letech 1 týden dovolené navíc)
- flexibilní pracovní dobu
- stravenky v hodnotě 100,-
- příspěvek na dovolenou
- jazykové kurzy
- výhodné mobilní tarify
- firemní akce
- občerstvení na pracovišti

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: BRNO

Informace o náboru

Oslovila Vás tato pracovní nabídka? Výborně, v tom případě mi neváhejte zaslat Vaše CV na email alzbeta.cerna"zavináč"adecco.com nebo mě můžete kontaktovat na tel. čísle +420 727 974 336.

Jestli ode mě do 3 týdnů neobdržíte žádnou odpověď, znamená to, že byla dána přednost jiným kandidátům.
Děkuji za pochopení.
Alžběta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Marketing

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro nás důležité, abyste měl/a:
- zkušenost s komunikací se zákazníkem a péčí o něj
- NĚMECKÝ JAZYK na úrovni min. C1, další jazyky výhodou
- výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
- dynamickou, kreativní a inovativní osobnost s mírou flexibility
- odolnost vůči zátěži
- silnou orientaci na zákazníka a na výsledek
- technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3735029  Dátum zverejnenia: 8.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 000 - 80 000 Kč/měsícfixní mzda + bonusy