Marketingový specialista

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Štětkova 18, Praha 4-Nusle, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vytváření mediálních kampaní
Řízení marketingových projektů
Správa firemního webu
Propagace společnosti na sociálních sítích, zajištění sledovanosti
Zlepšování současných a vytváření nových marketingových metod a strategií
Zaznamenávání úspěšnosti kampaní
A mnohé další

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouvu na dobu určitou - 3 měsíce s možností prodloužení dle Tvého výkonu
Zajímavé platové ohodnocení
Stravenky
Multisport karta
Firemní notebook a telefon
Příspěvek na jazykové kurzy
Příspěvek na penzijní připojištění
Pohodový tým
Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

marketing, digitální media

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předešlé zkušenosti z marketingu - zejména reklama, propagace, web design
Znalost Photoshopu nebo podobného programu
Kreativní myšlení
Dobré analytické a projektové schopnosti
Komunikativní a prezentační dovednosti
Výhodou Ti bude znalost nebo zájem o videografii

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3778404  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 50 000 Kč/měsíc