Překladatel/koordinátor se Srbštinou - mzda až 35tis.Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Nýřany, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

asistence u lékařských prohlídek
tlumočení během pracovní doby ( 2 směnný provoz )
koordinace zaměstnanců během pracovní doby
asistence zaměstnancům , pokud se objeví nějaký problém a jeho řešení ( náhlá návštěva lékaře atd.)
komunikace s mistry ohledně plánování směn

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástup IHNED či CO NEJDŘÍVE
místo výkonu: Nýřany
mzda cca 30.000Kč/měs. (32.000 fixní mzda +3.000 variabilní složka) + příplatky dle zákoníku práce
práce ve stabilní společnosti v Nýřanech
práce na dobu určitou
každodenní komunikace v srbštině/češtině
pracovat na 2 směnný provoz (6-14, 14-22)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

aktivní znalost srbského jazyka a českého jazyka
organizační schopnosti
trpělivost
flexibilitu
počítačovou gramotnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3792836  Dátum zverejnenia: 22.1.2020