Technik kvality

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spolupráce na vývoji výrobku/procesu (APQP)
- neustálé zlepšování kontrolních procesů (vstupní, v procesu, kooperace, výstupní)
- podpora při řízení neshodného výrobku/materiálu
- podpora při řízení reklamací od zákazníků/interních neshod a dotazů
- analýza dat oddělení Kvality
- provádění či účast na auditech (zákaznické, systémové, procesní, výrobkové)

Zaměstnanecké výhody, benefity

měsíční, půlroční, roční a mimořádné bonusy
příplatky nad rámec Zákoníku práce
5 týdnů dovolené v roce
příspěvek na dojíždění
jídelna v objektu závodu s možností snídaní, obědů i večeří
příspěvek na stravování
podpora týmových mimopracovních aktivit
vybavení kvalitními ochrannými pracovními pomůckami
akce, zájezdy, aktivity pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
podpora sportovních aktivit - zdarma možnost využívání posilovny
bonusový systém Kafeterie
zajištění kurzů a školení pro rozvoj pracovních dovedností
výuky AJ pro všechny zaměstnance

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Automotive společnost na Písecku aktuálně hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici technik kvality.

Pokud splňujete níže vypsané požadavky, určitě neváhejte s odpovědí!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

technický směr, strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Technický obor vzdělání
Znalost nástrojů kvality, měřidel, programů Office
Praxe z oblasti kvality v automotive - výhodou
Komunikativní znalost AJ
Orientace v technické dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3815051  Dátum zverejnenia: 20.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc