Obchodně technický zástupce senior

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Udržování kontaktu se svěřenými zákazníky
Jednání se zákazníky a hledání nových obchodních příležitostí
Obchodování s elektrotechnickými produkty
Spolupráce s centrální společností
Řešení obchodní agendy a nutné administrativy
Terénní činnost v rámci svěřeného regionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dní dovolené
13. plat
Náborový příspěvek
Příspěvky za doporučení kandidáta
Stravování ve firemní kantýně
Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ elektrotechnického směru
Dlouhodobá zkušenosti na totožné či obdobné pozici
Praxe v oblasti obchodu s elektrotechnickými produkty podmínkou!
ŘP sk.B
Znalost anglického jazyka
MS Office
Činnost ideálně v regionu Střední Čechy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3860612  Dátum zverejnenia: 3.3.2020