Operátor výstupní kontroly – Mzda 28 000 KČ

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Vratimovská 707, Slezská Ostrava-Kunčice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme
- Zajímavou práci ve stabilní společnosti
- Dobré platové ohodnocení, měsíční prémie, nadstandartní příplatky a měsíční docházkový bonus
- 5 týdnu dovolené
- Systém pravidelných odměn
- K dispozici budete mít program Benefit Plus – 1300 kč ročně na sport, kulturu a jiné
- Dotované stravování
- Novinkou je benefit Ela – bezplatná poradenská služba v oblastí práva, financí, psychologie, zdraví atd.
- Příspěvek na penzijní i životní pojištění
- Pravidelné akce pro zaměstnance
- Nástup ihned

Náplň práce
- Provádět vizuální kontrolu
- Rozpoznávat vady dle předpisu
- Provádět záznamy do formulářů o vyřazených kolech
- Manipulovat s koly (balení)

Požadujeme
- Praxi v oboru kontrolor kvality
- SŠ vzdělání (výuční list)
- Praxi na obdobné pozici - výhodou
- Zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci
- Ochotu pracovat v nepřetržitém režimu práce (kolotoč 2-2-2) – PODMÍNKOU
- Dobré zrakové schopnosti

Místo pracoviště: Ostrava Kunčice

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected] nebo volejte na +420 725 046 740.

Informace o náboru

Výroba různých hliníkových kol.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Technické vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Minimálně 1 rok zkušenost jako kontrolor.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3867509  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc