Administrativní podpora HR - pobočka České Budějovice

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenosti z administrativní pozice v HR oblasti?
Umíš tvořit smlouvy, kamarádíš se s Excelem a vyznáš se v zákoníku práce?
Ovládáš AJ na komunikativní úrovni?

Pak hledáme právě Tebe na pozici Administrativní podpora HR pro naši pobočku v Českých Budějovicích. Staneš se součástí mezinárodní personální společnosti s přátelskou atmosférou. Nabízíme stabilitu, zajímavé finanční ohodnocení, velké množství benefitů a kariérní růst.

Administrativní podpora HR

POŽADUJEME:

• SŠ/VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
• Zkušenosti z administrativy v HR oblasti
• Znalost zákoníku práce
• Komunikativní znalost AJ
• Schopnost pracovat s lidmi
• Znalost MS Office, zejména Excel
• Dobré komunikační a organizační schopnosti
• Výhodou znalost programu Navision

NÁPLŇ PRÁCE:
• Komunikace se zaměstnanci a nově nastupujícími pracovníky
• Příprava pracovně právních dokumentů
• Kontrola docházek pracovníků
• Komunikace s HR pracovníky firem
• Poskytování poradenství přiděleným zaměstnancům
• Zajišťování lékařských prohlídek
• Příprava reportů

NABÍZÍME:
• Zajímavé platové ohodnocení s bonusovou složkou
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Možnost home office
• Stravenky
• 20 dní dovolené plus 6 Sick days
• Multisport karta
• Mobilní telefon a notebook
• Příspěvek na jazykové kurzy
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Práci na zajímavých projektech
• Možnost kariérního růstu
• Pohodový tým
• Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

personální společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3926106  Dátum zverejnenia: 18.6.2020