Mistr výroby/Team leader_40 tis, 13. plat

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Vyškov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti z pozice Mistra, Team Leadera, Vedoucího směny či Koordinátora výroby? Vedl/a jste tým směnového provozu v automotive/výrobní společnosti? Pakliže hledáte novou pracovní výzvu a splňujete níže uvedené požadavky, neváhejte a reagujte ještě dnes!

Mezinárodní automotive společnost na Vyškovsku hledá do svého týmu šikovného kandidáta na pozici:

Mistra/Team Leadera výrobní směny – AUTOMOTIVE (2 SMĚNY!)

Vaší náplní práce bude:
• Organizace práce a vedení týmu zaměstnanců na směně (cca 40 lidí)
• Zodpovědnost za termíny a kvalitu odvedené práce
• Dohled nad dodržováním BOZP, PO a pracovní kázně
• Zodpovědnost za efektivitu výroby
• Příprava podkladů pro hodnocení a odměňování zaměstnanců
• Reporting

Od Vás požadujeme:
• Alespoň středoškolské vzdělání
• Zkušenost s vedením týmu PODMÍNKOU
• Praxi na obdobné pozici, ideálně v automotive
• Organizační schopnosti
• Komunikační dovednosti
• Znalost práce na PC

Za to Vám nabízíme:
• Odpovídající platové ohodnocení
• 13. plat
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• příspěvek na dopravu
• dotované stravování
• 25 dnů volna
• Neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení, atd.)
• Nástup možný ihned
• Místo pracoviště: okres Vyškov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automotive firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3941146  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc