Ranní směny v servisním centru, práce v sedě!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 19 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální kompletace
- testování funkčnosti PC komponentů
- práce s pájkou
- práce v interním systému
- fyzicky nenáročná pozice, pracuje se převážně v sedě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jen ranní směny od 7:00 do 15:45 hod. od pondělí do pátku
- výborná dopravní dostupnost
- práce ve stabilní společnosti
- základní mzda 19 000 Kč/měsíčně
- osobní ohodnocení až 2 000 Kč/měsíčně
- možnost kariérního i finančního růstu
- stravenky 80 Kč
- 25 dovolené + 1 sick day
- výuka AJ zdarma
- firemní posilovna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost působí na trhu od roku 2007. Je největší evropské servisní centrum a s 350 zaměstnanci opravuje notebooky a mobilní telefony převážně pro evropský trh.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3942492  Dátum zverejnenia: 24.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc