Pojď podpořit Naše mezinárodní zákazníky svojí skvělou němčinou!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi zvídavý, rád řešíš problémy, nebojíš se komunikovat se zákazníkem v německém jazyce?
Co takhle pracovat v týmu skvělých lidí, v mezinárodní firmě nabízející zajímavé benefity?

Jdeš do toho?
Super, tak pokračuj ve čtení....

Co bude náplní Tvojí práce:
- zajišťování technické podpory B2B/B2C zákazníkům za použití efektivní komunikace
- zodpovídání dotazů a řešení problémů přes telefon, email a chat
- analýza a oprava vzniklých problémů na výrobku
- plné zdokumentování interakcí se zákazníky
- spolupráce s kolegy při řešení složitých problémů

Co bys měl splňovat:
- zkušenost na podobné pozici v technickém prostředí nebo zákaznickém servisu
- pokročilou znalost ANGLIČTINY (min B2 level) a NĚMČINY (C1 level), verbální i písemnou
- orientace na zákazníka a schopnost efektivně řešit problémy
- dobré komunikační dovednosti a profesionální pracovní chování
- středně pokročilé dovednosti v aplikacích Microsoft, jako jsou Word, Excel a Outlook

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivační platové ohodnocení a bonusy
- možnost kariérního postupu a růstu
- 5 týdnů dovolené + 5 sick days
- jazykové kurzy zdarma
- Multisport karta
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na stravování v naší kantýně

Informace o náboru

Je takhle pracovní nabídka přesně pro Tebe? Super, tak se budu těšit na Tvoje CV v ČEŠTINĚ i ANGLIČTINĚ na emailu [email protected]!

Alžběta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3944550  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc