Hledá se podpora výroby - Až 25 000 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 817 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- doplňování materiálu na výrobních linkách
- práce se systémem SAP
- práce v pohybu
- objednávání materiálu
- podpora výrobní linky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP se smlouvou na 6 měsíců s možností prodloužení
- nástupní mzdu 20 817 CZK
- možnost navýšení mzdy
- tým správných lidí
- osobní ohodnocení až 2000 CZK
- příplatek za 3 směnný provoz 1500 CZK
- příplatek za noční 15 %
- příplatek za víkend 50 %
- příplatek za práci ve svátek 100 %
- příplatek za práci přesčas 25%
- zavodní stravování kdy 32 CZK přispívá zaměstnavatel
- 5 týdnu dovolené

Informace o náboru

Pro přihlášení do výběrového řízení nám zašlete Vás životopis.

Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se zabývá budováním infrastruktury, zlepšováním života lidí díky výrobě technologicky vyspělých produktů a nabízením různých komplexních řešení. Společnosti jde především o urychlení a zlepšení komunikace v dnešním světě. Vyrábí telekomunikační a elektrotechnická zařízení.
Práci u našlo více než 20 000 spokojených zaměstnanců po celém světě. Firma však stále nabízí volná místa i v zahraničí, což ocení nejen mladí lidé, kteří tak mohou získat cennou praxi a procvičit si cizí jazyk.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat na 3 směnný provoz
- schopnost se učit - školou vzdělání nekončí
- dobrou kondici, nebudete na jednom místě.
- praxe je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3950453  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 817 Kč/měsíc