Process engineer – development

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Procesního inženýra na vývojové oddělení! Jste technický typ a máte zkušenosti se vstřikováním plastů? Jste zvídavý člověk, který se rád učí novým věcem a nebere práci pouze jako „nutné zlo“? Domluvíte se bez problémů anglicky a chcete být součástí mezinárodního týmu? Pak čtěte dál!

Náplní práce:
- Řízení svěřené části vývojových projektů
- Optimalizace výrobních procesů a produktů
- Technická specifikace v rámci svěřeného projektu
- Návrh dílů, výrobních prostředků
- Spolupráce na výrobě vzorků a předsérií
- Spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání – ideálně technického směru
- Technické myšlení
- Praxi jako seřizovač vstřikolisů, nebo procesní inženýr
- Komunikativní znalost AJ
- Chuť se dále učit a rozvíjet
- Aktivní přístup k práci
- Dobré organizační schopnosti

Nabízíme:
- Zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
- Možnost karierního růstu
- Stravenky
- Dovolenou nad rámec
- Flexipasy
- Jazykové kurzy
- Flexibilní pracovní dobu
- Firemní akce
- Nástup ihned
- Lokalita Prostějov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výrobní firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3971961  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc