Svářeč - Ostrava - Nástup pod firmu

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Získej praxi ve firmě, která má budoucnost!

MOTIVUJÍCÍ FINANCE!
MOŽNOST PŘESČASŮ DLE DOMLUVY!

Nabízíme
- Zajímavou práci ve stabilní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Příspěvek na penzijní či životní pojištění
- 5 týdnu dovolené
- Práce na HPP
- Závodní stravování
- Nástup ihned
Náplň práce
- Sestavení svařovacích dílu dle výkresové dokumentace
- Kontrola provedených sváru a výrobků dle výkresové dokumentace
- Dodržování technologie svařování
Požadujeme
- SOU technického směru nebo praxe ve svařování min. 5 let
- Praxe ve svařování metodou 135, (zkušenosti s obsluhou a programování robotu výhodou)
- Oprávnění ke svařování ZK 135 + EN ISO 9606 - 1 pro metodu 135,
- Základní znalost materiálů a jejich vlastností
- Čtení technických výkresů
- Zkušenost s příslušnými nástroji a měřiči
- Manuální zručnost
- Flexibilita
Místo pracoviště: Ostrava-Hrabová

Informace o náboru

Výroba.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Technické vzdělání

Praxe na pozici/v oblasti

Svářeč

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost a zkušenosti ze svařováním.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3993278  Dátum zverejnenia: 29.10.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc