Baví Vás obchod a komunikace? Chcete získat nové zkušenosti?

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.dubna 2021
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyhledáváte kontakt s lidmi a rádi komunikujete po telefonu? Zároveň umíte vycítit obchodní příležitost, která povede ke spokojenosti zákazníka? Jste nadšení obchodníci tělem, i duší, s alespoň krátkou zkušeností s aktivním prodejem? Náplní práce je rozhodně i drobná administrativa, s počítači tedy kamarádíte alespoň na základní úrovni?

O svátcích a víkendech nepracujeme, máme zkrácenou pracovní dobu a navíc máme hromadu skvělých benefitů! Pojďme se podívat na nabídku, která nastartuje Vaši kariéru a kde se rozvoji ani odměně meze nekladou…

A co budete dělat?
- odbavovat telefonické hovory se zákazníky společnosti
- pomáhat nalézt a nabídnout vhodná řešení
- pomáhat zákazníkům se zorientovat
- prodávat služby, které zákazníci opravdu potřebují, žádný “obchod s deštěm“ :)
- vzdělávat se, komunikovat, bavit se

Co všechno Vám nabízíme?
- práci v dynamické a stabilní společnosti, která se o své zaměstnance stará
- kontinuální vzdělávání
- pravidelné firemní akce, teambuildingy
- příjemné pracovní prostředí a přátelské kolegy
- výjimečný balíček benefitů (až trojnásobná částka na Cafeterii oproti standardu)
- možnost kariérního růstu
- získání pracovních zkušeností na poli zákaznického servisu, obchodu, administrativy
- občasný Home Office
- pracovní dobu 37,5h
- v případě zájmu i zkrácený úvazek na 4 nebo 6 hodin
- více dovolené, než byste čekali :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dovolená více než 5 týdnů, individuální rozpočet na osobnostní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Zaujala Vás pracovní nabídka? Ozvěte se, rádi o Vás uslyšíme :)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4045926  Dátum zverejnenia: 12.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc