Obchodní zástupce - region Čechy

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 60 000 Kč/měsícfixní mzda + provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho dobrého klienta v oblasti průmyslových oprav elektroniky a mechanické automatizace hledáme asertivního a obchodně zdatného člověka na pozici SALES REPRESENTATIVE pro REGION ČECHY.

Na této pozici budete:
• komunikovat se stávajícími klienty a hledat řešení pro jejich potřeby
• aktivně oslovovat nové klienty a navazovat s nimi obchodní vztahy
• nastavovat podmínky spolupráce (nabídka služeb, cenotvorba)
• sledovat trendy v oblasti automatizace, monitorovat konkurenci
• zajišťovat pravidelný reporting pro EU Sales Directora (v angličtině)
• konzultovat nové strategie napříč firmou
• aktivně jezdit za klienty v regionu Čechy, obstarávat potřebnou administrativu na home officu a 2-4x měsíčně navštěvovat pobočku ve Zlínském kraji

Jako vhodný kandidát máte:
• zkušenost s obchodní činností
• velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
• znalost anglického jazyka umožňující plynulou konverzaci (min. B2)
• zaměření na cíl, asertivitu
• nadšení pro učení se něčeho nového
• dobré organizační dovednosti a time management
• příjemné reprezentativní vystupování, proklientský přístup
• řidičský průkaz B - aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
• fixní mzdu + procenta z prodeje
• práci na home office
• profesní vzdělávání, školení, jazykové kurzy
• služební auto i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
• stravenky
• 20 dní dovolené
• havarijní pojištění

Informace o náboru

Je tato pozice pro Vás jako stvořená? Výborně, v tom případě mi neváhejte poslat Váš životopis v ČJ a AJ na email [email protected] nebo prostřednictvím odpovědního formuláře.
Budu se těšit :-)
Alžběta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

klient v oblasti průmyslových oprav elektroniky a mechanické automatizace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4055912  Dátum zverejnenia: 1.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc