Kontrolor/ka dílů v Horních Heršpicích – mzda až 23 000 KČ!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc- Fixní část nástupní mzdy 120 Kč/hod, po zkušební době 130 Kč/hod - Příplatek za práci přesčas + 10 % - Bonus za pracovní pohotovost až 300 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kontrola hliníkových odlitků
- Práce na třísměnný provoz (6-14, 14-22, 22-6)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 20 dnů dovolené
- Stravenkový paušál (55 Kč hradí zaměstnavatel)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro českou společnost, která poskytuje služby v oblasti kvality hledáme nové posily do pracovního týmu na pozici KONTROLOR/KA KVALITY. Nevadí Vám práce na třísměnný provoz a máte předešlou zkušenost s prací na obdobné pozici? Napište nám ještě dnes!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Práce ve výrobě

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Alespoň výuční list
- Alespoň brigádní zkušenost s obdobnou pracovní pozicí
- Fyzickou zdatnost (práce je fyzicky náročná)
- Manuální zručnost
- Časovou flexibiitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4078587  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc