Chceš si vydělat na letní dovolenou? Pracuj s námi za 160 Kč/h + bonusy! (Skladník)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
160 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce v distribučním centru logistiky
- Manipulace s balíky či balíčky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost práce 4 dny v týdnu
- směny jsou pevně dané
- pracuje se na několik typů směn: Fronthalf směna (NE, PO, ÚT, ST)
Backhalf směna (ST, ČT, PÁ, SO)
Donut směna (PO, ÚT, ČT, PÁ)
Fronthalf donut (NE, PO, ÚT, PÁ)
Backhalf donut (ČT, PÁ, SO, PO)
- Možnost práce 3 dny v týdnu
- Fronthalf směna (NE, PO, ÚT)
-Backhalf směna (ČT, PÁ, SO)
- 3 – chodové menu, které stojí 25 Kč
- Bonus za doporučení známého až 12500 Kč
- Svoz do práce úplně ZDRAMA
- Možnost týdenních záloh
- Práce na HPP
- Hodinová fixní mzda 160 Kč/hodina +10% ( až 16 Kč na hodinu)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče do logistického centra nedaleko Prahy. Máme zajištěnou svozovou dopravu zcela ZDARMA. V případě zájmu, volejte bezplatně na telefonní číslo: 800 100 500.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Věk minimálně 18 let
- Ochotu pracovat i v noci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4087710  Dátum zverejnenia: 24.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 160 Kč/hod.