Marketingový/á specialista/ka

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?
Hledáme nadšeného markeťáka/ nadšenou markeťačku pro našeho klienta na Brněnsku, který/á touží po různorodé práci a dokáže přivádět myšlenky k životu!

Co Vás v rámci pozice čeká?
- Příprava, koordinace a řízení jednotlivých marketingových aktivit
- Podíl na tvorbě a rozvoji komunikace v rámci PR, sociálních médií a interní komunikace
- Grafická příprava marketingových materiálů ve spolupráci s grafikem
- Zodpovědnost za svěřený budget
- Spolupráce s externími dodavateli
- Zodpovědnost za marketingový sklad
- Spolupráce a podpora obchodního týmu
- Komunikace s externími agenturami, zadávání zakázek
- Kreativní návrhy a řešení marketingových materiálů a prodejních konceptů
- Aktivní komunikace a marketingová podpora poboček v ČR i zahraničí
- Organizace eventů (veletrhy, firemní akce, atd.)
- Spolupráce s logistikou/nákupem

Jako ideální kandidát/ka máte:
- praxi v oboru marketing, reklama, marketingová komunikace, atd.
- znalost angličtiny slovem i písmem na úrovni min. B2 (denní komunikace s kolegy ze zahraničí)
- znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- schopnost myslet "out of the box"
- dovednost přenést myšlenky do praxe
- velmi dobré komunikační dovednosti
- řidičský průkaz typu B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- Velmi různorodou a zajímavou práci
- Spolupráci se zahraničím
- 25 dnů volna
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- Roční bonus ve výši až 1,5 násobku platu dle odvedených výsledků
- Možnost kombinace práce na HO a práce z kanceláře
- Firemní teambuildingy a akce

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brněnsko / Rosicko / Ivančicko

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka? Výborně, v tom případě se budu těšit na Váš životopis, který mi prosím zašlete prostřednictvím odpovědního formuláře.

Budu se těšit a přeji Vám báječné dny.
Alžběta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

marketing

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4091404  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc