Mistr knihárny -od 45.000,- Nábor. příspěvek 200.000!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Prachatice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení a organizace směny
• práce na knihařských strojích ( řezačky Polar, falcovací stroje Heidelberg, linky
V1 Hohner a a Müller Martini) , seřizování a údržba strojů,
• kontrola kvality zpracování zakázek,

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda od 45.000,-
• náborový příspěvek 200.000,- !!!
• stravenky ve výši 150 Kč/ den - plně hrazené zaměstnavatelem
• odměny a prémie
• dovolená nad rámec zákona

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro výrobní společnost v okrese Prachatice hledám mistra výroby, který má zkušenost s prací na knihařských strojích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe na obdobné pozici, zkušenosti se seřizováním a prací na knihařských
strojích
• manuální a technická zručnost,
• pečlivost a spolehlivost,
• zkušenosti s vedením lidí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4113235  Dátum zverejnenia: 29.6.2021