Dělník/ce ve výrobě - nástupní bonus až 30.000 Kč!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 34 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budu v práci dělat?
Výroba a montáž dieselových vstřikovacích systémů
3 směnný provoz
Odpovědnost za kvalitu jednotlivých dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké dostanu mzdové ohodnocení?
Nástupní bonus až 30.000 Kč !
Mzda po šesti měsících až 34.000 Kč (v závislosti na směnném modelu)
Celková výše mzdy se skládá ze základního hodinového tarifu od 145,40 do 175,30 Kč/h + příplatky
• příplatky za práci odpoledne 7 Kč/hod.
• příplatky za práci v noci 40 Kč/hod.
• příplatky za směnný model 20S – 8 Kč/hod
• příplatky SO 28,8 % z tarifní mzdy (cca 33 Kč/hod ), NE 38,4 % z tarifní mzdy (cca 44 Kč/hod)

Jaké budu mít benefity a bonusy?
nástupní bonus až 30.000 Kč !
dotované stravné (noční zdarma, denní stravné od 16,5 Kč)
veškeré ochranné pracovní pomůcky
možnost odměny za výkon – najde-li zaměstnanec potencionální vadu výrobku (zabrání reklamaci, bonusy za zlepšovací nápady)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta hledáme montážní dělníky do Jihlavy na třísměnný provoz. VZDĚLÁNÍ ANI PŘEDEŠLÉ ZKUŠENOSTI NEROZHODUJÍ. Ozvěte se nám ještě dnes a vydělejte si až 34 000 Kč!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Práce ve výrobě

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co se ode mě očekává?
manuální zručnost
schopnost pracovat v týmu i samostatně
zodpovědnost
ochota pracovat ve 3.směnném režimu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4152519  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc