Vydělejte si s námi až 24 000 Kč - nástup možný ihned! Operátor.

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Písek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 200 - 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha stroje, montážní práce, kompletace a kontrola dílů pro *automobilový průmysl
- zodpovědnost za kvalitu své práce
- vhodné pro muže i ženy
- 3 směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- měsíční mzda 24.000,-Kč
- měsíční bonus až 3.000,-Kč
- roční bonus
- příplatek za směnu v noci minimálně 15,-Kč/h
- příplatky za přesčasy až 75%
- dotované stravování v moderní jídelně (cena jídla 29,-Kč)
- po prvním roce týden dovolené navíc
- kompletní pracovní oděv a obuv (+ zajištěné čištění)
- podrobné vstupní školení
- po zapracování možnost kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro společnost zaměřenou na automobilový průmysl hledáme operátory výroby!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Práce ve výrobě

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vzdělání nerozhoduje
praxe ve výrobě výhodou, ale ne podmínkou (rádi Vás zaškolíme)
manuální zručnost a pečlivost
spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4153855  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 200 Kč/měsíc