Operátor výroby – obsluha stroje Plzeň, po měsíci 35.000,-kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• samostatná různorodá práce na vlastním pracovním místě
• obsluha výrobní linky, založení vstupního materiálu i konečné balení hotových produktů
• výrobní postup zadáváte dle technické dokumentace (návodka) a následně zapisujete dokončenou výrobu do průvodního listu
• práce je v 3 směnném provozu
• celý první měsíc procházíte zaškolením
• rádi uvítáme i čerstvé absolventy bez praxe

Zaměstnanecké výhody, benefity

TĚŠIT SE MŮŽETE NA:
• celkovou odměnu po zaučení až 35.000,-Kč, která KAŽDÝ MĚSÍC zahrnuje:
• náborový příspěvek 2.000,-Kč (za rok 24.000,-)
• prémie až 7.000,-Kč
• příspěvek na stravování 1.300,- (za den 66,-)
• příspěvek na dopravu 1.500,- (za den 75,-)
• příplatek za práci v noci 900,-Kč (za hodinu 25,-)
• FlexiPass 1.500,-Kč (za rok 18.000,-)
PLUS DÁLE:
• 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days = celkem 28 dní volna
• po prvním roce další navýšení mzdy o 5 až 10%
• zdarma pitný režim, kafe i iontové nápoje
• pracovní oděv i obuv hned při nástupu
• penzijko, možnost učit se angličtinu nebo němčinu, mimořádné odměny při významných osobních událostech

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SPLŇUJETE:
• praxi ve výrobě nebo SOU technického směru?
• zkušenost s prací dle návodek?
• fyzickou zdatnost?
• a spolehlivost?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4163246  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc