Práce ve výrobě pro milovníky sportu za až 27 300 Kč - vhodné pro absolventy!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 955 - 27 300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší hlavní náplní práce bude obsluha obráběcího centra.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- fixní část mzdy při nástupu 22 955 Kč
- MZDA PO ZAUČENÍ AŽ 27 300 Kč
- čtvrtletní prémie (dle výkonu)
- 13. mzda (dle výkonu)
- dotované stravování (cena 25 Kč pro zaměstnance)
- 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta hledáme nové posily do pracovního týmu v Českých Budějovicích na pozici DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ LYŽÍ! Nemáte zatím žádné zkušenosti z výroby? To vůbec nevadí! Tato pozice je VHODNÁ PRO ABSOLVENTY!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Práce ve výrobě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4177438  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 955 Kč/měsíc