Operátor/ka výroby 125Kč/hod– čisté a klidné pracovní prostředí výroby zdravotnických prostředků Karviná

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Na Novém poli, Karviná, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 19 200 Kč/měsíc13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Důkladné zaškolení na pozici od zkušených kolegů
Kompletaci chirurgických setů
Práce ve 3 směnném provozu, VOLNÉ VÍKENDY (8hodinové směny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost nástupu IHNED
Vhodná práce pro ženy
Práce na hlavní pracovní poměr
Fixní mzda 19200 Kč
Od prvního odpracovaného měsíce až 10 % bonus (1.9200 Kč)
Měsíční docházkový bonus 500 Kč, po odpracování 1 měsíce docházkový bonus ve výši 1.000 Kč
Noční příplatek 10% - průměrné 400 Kč
25 dní dovolené
Dotované stravné (zaměstnanec doplácí 15 Kč/oběd)

Informace o náboru

Jsme jedna z největších personálních společností na světě působících v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jste manuálně zruční a máte smysl pro detail? ✓ Upřednostňujete čisté pracovní prostředí? ✓ Je pro Vás důležitý tým a dobrý kolektiv? Pak hledáme právě Vás!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Věk minimálně 18 let
Ochotu pracovat ve směnném provozu
Manuální zručnost a smysl pro detail
Základní znalost obsluhy počítačů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4178689  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 19 200 Kč/měsíc