Expert na online pojištění, neomezené bonusy, Home office až 50000Kč/měs.

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsícMzda se skládá z fixního částky a k tomu si můžete vydělat na provizích.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme mladý přátelský kolektiv, který pracuje v Praze a hledáme k sobě do týmu novou posilu, která se nebude bát komunikovat. Komunikujeme s klienty, kteří poptali o konkrétní druh pojištění přes naše webové stránky. Neznamená to tedy, že budete volat studené kontakty, jako je to u jiných společností. Veškerá komunikace s klienty probíhá po telefonu, nebo prostřednictvím online aplikace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám zaměstnání přímo v interním stavu společnosti, kde na Vás čeká smlouva na dobu neurčitou. Prvních 14 dní Vás budeme připravovat na zkoušku, která podléhá výkonu práce. Jedná se o odbornou způsobilost podle zákona od distribuci pojištění od ČNB. Místo výkonu práce je Praha - Pankrác, ale pokud absolvujete zkoušku, tak je možné pracovat 100% z domova (veškeré IT vybavení jako je telefon a notebook Vám vypůjčíme).

Dále můžeme nabídnout 5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenkový paušál a zvýhodněné produkty od Airbank.

Informace o náboru

Pracovní nabídka je vhodná jak pro maminky na mateřské dovolené tak pro studenty, kteří si chtějí přivydělat během studia.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Společnost nabízí autopojištění, pojištění majetku, životní pojištění nebo pojištění odpovědnosti. Každý rok se ke smlouvám vrací a pojistky zkontrolují. V případě, že existuje výhodnější a levnější alternativa, tak jí klientům doporučí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Baví vás mluvit s lidmi a umíte vysvětlit rozdíl mezi dobrým a ještě lepším?
* Máte zkušenosti s jakýmkoliv prodejem?
* Rozumíte si s počítačem a MS Office vám nedělá žádný problém?
* Pokud máte maturitu a na všechno jste odpověděli ano, tak máte skoro vyhráno.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4190588  Dátum zverejnenia: 26.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc